Hakkımızda

İstanbul’un en eski ilçelerinden biri olan ve çeşitli kültürlere ev sahipliği yapan İstanbul Boğazını’nın kıyısındaki Kuzguncuk’ta bulunan büromuz, 2014 yılında kurulmuştur. Kuzguncuk’un tüm samimi yapısını ve insani yönlerini benimseyen büromuz, diğer hukuk bürolarının aksine müvekkillerinin hukuk sitemine bakış açısını değiştirmeyi görev bilerek, müvekkillerinin ihtiyacı olan danışmanlığı vermeyi hedeflemektedir. Sinanoğlu Hukuk Bürosu olarak, sorunların temelini tespiti ile akademik çalışmaların ışığında mevcut hukuk sistemini harmanlayarak sorunların çözümünü hedefliyoruz.

Mevcut diğer hukuk bürolarının aksine, müvekkillerimiz butik hukuk büromuzda yüksek ilgi ile karşılanarak, sorun yaşanılan süreçte empati kurularak müvekkillerimizin sorunları üstlenilmektedir. Siz müvekkillerimizin asıl ihtiyacı olan çözümü tespit ederek, bilgi karmaşasının önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

Sinanoğlu Hukuk Bürosu, temelde Türkçe, İngilizce ve Fransızca olarak hizmet vermekte olup, Almanca ve İtalyanca dillerinde de hukuki hizmet sağlamaktadır.

Müvekkillerimize, ceza hukuku ve infaz hukuku, ticaret hukuku, şirketler hukuku, aile hukuku, iş hukuku, medeni hukuk, bankacılık ve finans, gayrimenkul hukuku ve kentsel dönüşüm, medya/basın ve fikri mülkiyet hukuku, sağlık hukuku, uluslararası hukuk, icra/iflas hukuku, sözleşmeler hukuku ve dava takibi alanlarında tam donanımlı olarak hizmet vermektedir.

Müvekkillerimizin hedefledikleri sonucu benimseyerek, en doğru sonucu elde etmelerinde her zaman yanlarında bulunmaktayız. Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına her zaman daha doğru, hızlı ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Hayat hakkında ne kadar fikir elde edebilirsek, müvekkillerimizle en doğru ve samimi ilişkileri kurabileceğimize inanıyoruz. Her müvekkilimiz ile biz de gelişmeye devam ediyoruz.

Sinanoğlu Hukuk Bürosu, sunduğu hizmetlerde daima müvekkillerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak adına araştırmalar yapmakta ve güncel teknolojilerden faydalanmaktadır. Müvekkillerimize samimi, dürüst, yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaya kararlıyız. Sizleri farkımızı görmeniz için ofisimize, Kuzguncuk’a davet ediyoruz.

facebook instagram linkedin